zestaw

Szkoły, które zgłoszą chęć uczestnictwa w programie otrzymają zestaw edukacyjny zgodny z minimum programowym w ramach innowacyjnych programów przysposobienia obronnego lub edukacji dla bezpieczeństwa oraz programów szkolenia członków organizacji pozarządowych.

W ramach programu dostępnych jest 500 zestawów edukacyjnych, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zgodnie z regulaminem programu jedna szkoła może zamówić jeden zestaw edukacyjny.

CO ZAWIERA ZESTAW?

 

Materiały dydaktyczne dla nauczyciela.

Zeszyt w formacie A4 zawierający ponad 100 stron, na których opracowano 24 scenariusze lekcji wraz z obszernym materiałem merytorycznym dla nauczyciela, które pokrywają się i są z zgodne z minimum programowym realizowanym w ramach innowacyjnych programów przysposobienia obronnego lub edukacji dla bezpieczeństwa oraz programów szkolenia członków organizacji pozarządowych.

kompendium-wiedzy-dla-uczniow-2

 

Kompendium wiedzy dla uczniów.

Książeczka edukacyjna w formacie A5 zawierający 40 stron. Treść jest zbieżna z tematami edukacyjnymi realizowanymi podczas opracowanych w programie scenariuszy lekcji.  Zamawiając zestaw przedstawiciel szkoły podoje całkowitą liczbę uczniów klas mundurowych w danej szkoły, dzięki czemu w zestawie znajdzie się książeczka dla każdego ucznia.

 

 

Plakaty edukacyjne.

W zestawie znajduje się 10 różnych plakatów w formacie B2. Najlepiej wywiesić je w ogólnodostępnych w szkole miejscach, aby mogło się z ich treścią zapoznać jak najwięcej uczniów

plakaty
dvd

 

Płyta DVD.

Zawiera 24 prezentacje multimedialne – po jednej do każdej lekcji.

Ponadto znajdują się na niej elektroniczne wersje: materiałów dydaktycznych, plakatów, kompendium wiedzy dla uczniów. Dzięki temu z zestawu może korzystać więcej niż jeden nauczyciel w szkole.

Dyplom.

Wydrukowanay jest in blanco z pozostawionym miejscem na dane szkoły oraz nauczyciela.

Potwierdza udział szkoły i pedagoga w programie.

dyplom

Co zrobić, jeśli chce korzystać z niego więcej niż jeden nauczyciel?
Po pierwsze zadbaliśmy o to, aby „Kompendium wiedzy dla uczniów” starczyło dla każdego ucznia klas mundurowych w szkole – zamawiając zestaw przedstawiciel szkoły podał liczbę uczniów. Po drugie na płycie DVD w zestawie znajdują się wszystkie lekcje w osobnych katalogach, a w nich elektroniczne wersje scenariuszy i materiałów merytorycznych wraz z multimedialnymi prezentacjami oraz,  w przypadku niektórych lekcji, dodatkowymi materiałami do wydruku dla uczniów przed zajęciami (np. test, karta pracy ucznia). Dzięki temu kilku nauczycieli może korzystać z jednego zestawu.

NAPISZ DO NAS

Odpiszemy w ciągu 24 h.

Not readable? Change text. captcha txt